את חיות המחמד שלכם אתן מתכוונות להזמין לחתונה?

אם פרחים משעממים אתכן, אם אתן בכלל אלרגיות לפרחים וצמחים ואם כלבלבים או חתלתולים הם הדבר שאתן הכי אוהבות יותר בעולם,
למה שלא תחליפו בינהם פשוט? לאחרונה נתקלנו בזוגות די מקוריים, יש לציין, וחמודים, שמתכננים לשלב את חיות המחמד שלהם, או מועמדים לאימוץ, בחתונה שלהם.

אורח הכבוד - חיית המחמד של הזוג

אם חושבים על זה לעומק, איזו סיבה בעולם יש לזוגות, דווקא ביום הכי חשוב שלהם, לזנוח את חיית המחמד שלהם ולא להביא אותה לחתונה ואף לתת לה מקום חשוב ומפנק. יש זוגות שחיית המחמד  "אחראית" על ההיכרות בין בני הזוג!
בעיר כמו תל אביב למשל, בה הסטטיסטיקה מספרת שיש לתושבים יותר כלבים מאשר ילדים, ולמעלה מ 25,000 כלבים עם רשיון מטיילים בשדרות, הגיוני בסך הכל לצפות שהחיות שמקבלות יחס עודף ומפנק ביום יום - יקבלו יחס זהה ביום החתונה החשוב.

כשכלה צעירה מחליפה את זר הפרחים שהיא אמורה להחזיק בחתולה החמודה שלה (כן..היא הייתה פעם רווקה וכן..גם אנחנו מכירים את הבדיחות בעניין...) , אין ספק שהחתולה תסחט יותר מחמאות, יותר חיוכים מתוקים מהאורחים. הכלה, תרגיש נעים ונוח יותר עם החברה האהובה והמוכרת שלה בידיה. (מעניין לראות איך משלבים את טרנד הגו פרו בחיית המחמד במקום בזר).

זה לגמרי מסוג הרעיונות שאנחנו לא מבינים איך לא חשבנו על זה קודם? (ורק שמישהו ייקח אותם לסיבוב צרכים לפני שאת מרימה עם שמלת הכלה שלך חיה. כל חיה!)


3515.jpg
כלה וחתולה?!

חגיגת אימוץ גורים


רעיון מופלא שמסתובב בעולם וכנראה יהפוך לטרנד סוחף מתישהו, הוא החלפת זרי הפרחים של הכלה והחברות המלוות שלה, בחיות מחמד מתוקות, שסוחטות מהאורחים חיוכים מפה לאוזן וקולות מוזרים, בדרך כלל מתיילדים.

הרעיון הוא, שהכלה והמלוות מקבלות גור חמוד לידיים, במקום זר פרחים, ולאחר תום טקס החופה, כל הכלבים מועמדים לאימוץ בקרב כל אורחי החתונה. אפשר לצ'פר את המאמצים הפוטנציאליים בחבילת "לידה" ראשונה שתכלול אמצעים לטפל בגור בשבוע הראשון, אפשר להגדיל את הסיכויים לאימוץ בהבאת כלבים בני חצי שנה, שקל יותר לטפל בהם ואפשר בכלל להציע חתלתולים חמודים לאימוץ.


klvt_m_gvrym.jpg

אם אתן או אתם בעניין, כדאי להיות פרקטיים. להכין ולתכנן הכל מראש, בין אם זו פנייה לאחת מהעמותות / אגודות שמחזיקות חיות לאימוץ, בחירת החיות, בדיקה עם צוות האולם אם כיצד ניתן לנהל את זה מבחינה תפעולית (כלוב רחב לכל החיות, הכנת מזון, מחשבה על אורחים שלא אוהבים חיות או מפחדים וכו'). כל חיה שאומצה בעקבות החתונה שלכם, תהפוך לשמחה מאוד גדולה וחשוב לא פחות, החתונה שלכם תהיה מתוקה, מיוחדת וזכירה יותר מכל חתונה אחרת!

נתראה בשמחות!

שרון

צוות בית השמחות