כשאביגיל וגיל החליטו להתחתן הם ידעו שני דברים: החתונה לא הולכת ליפול למלכודת קיטש ורומנטיקה והאירוע יהיה בוייב אורבני וקליל, כזה שמייצג בדיוק אותם. אם לשפוט לפי התוצאה – זה הצליח להם ובגדול.

tsylvm_msk_2020-09-21_b-13.12.28.png
היום שלהם החל בהתארגנות בביתם שבתל אביב והבחירות האופנתיות של אביגיל, מעצבת תכשיטים במקצועה, החלו להתגלות לנו כבר בשלבים אלו. החל מטבעות הנישואין מעוטרות הכוכבים, דרך נעלי המיולס של גוצ׳י (שמלאות בכוכבים גם הן) ועד שמלת הסטרפלס היפהפיה שלה. כל הבחירות האופנתיות שלה נעשו בקפידה ומציגות אדג׳ שאנחנו ממש ממש אוהבות. 

לאחר ההתארגנות המשיכו השניים לצילומים שנערכו נגיעה מביתם, ברחבי תל אביב. הם הגיעו אל נקודות מתוקות ושקטות ברחבי העיר ובהן הצטלמו, כשהסטייל הבלתי מעורער שלהם מגיח בכל פריים ופריים. 

השוס האמיתי שהיה כאן ידבר אל הכלות התלאביביות שבקהל - אחרי צילומי הזוגיות אביגיל וגיל המשיכו אל אולם האירועים שלהם, שימו לב, ברגל! והרי לכן אחד היתרונות הכי כיפיים שיש בחתונה שנמצאת במרחק הליכה ממקום המגורים שלכן.

האווירה של החתונה שלהם הייתה כזו של לופט תעשייתי עם וייב ברוקלינאי חמים. כדי להדגיש את החמימות הם הוסיפו פרטים קטנים שתרמו לכך, ומה שהכי בלט לעינינו היו השטיחים הפרסיים האדומים למרגלות החופה. 

tsylvm_msk_2020-09-21_b-13.12.36.png

האותנטיות באה לידי ביטוי גם בתפריט שהוגש לאורחים, שכלל הרבה מנות מחומרי גלם מקומיים על טהרת המטבח הים-תיכוני. ואנחנו לא יודעות מה לגביכן, אבל לנו נשמע שזו לגמרי הייתה חתונה שכל כולה פאן פאן פאן (וסטייל, כמובן). 

צילום: עדי פהר

לינק לכתבה המקורית: https://bit.ly/3qraCbA