הם כבר דחו את החתונה פעם אחת, אבל הבינו שבעוד רגע גם המועד השני לא יתאפשר. בצעד נועז ובלתי ייאמן הם הקדימו את היום הגדול וארגנו הכול מחדש במשך יומיים וחצי בלבד

על הזוג

רותם וטל הכירו במסעדה ברמת החייל כאשר היא הייתה המארחת והוא מנהל המסעדה. באותה התקופה לשניהם היו בני זוג אחרים, אך מהר מאוד הם הבינו שמקומם הוא אחד עם השנייה. הם עברו שנים של זוגיות ב”און אנד אוף” עד שהחליטו להתמסד: “בדיוק שש שנים מאז ההיכרות הראשונית שלנו, הפתעתי את טל עם זוג כרטיסי טיסה לרומא. טל ענה לי שגם לו יש הפתעה בשבילי, ושלף את הטבעת” מספרת רותם.

flea_studio_1012.jpg

הסטייל

תהליך בחירת שמלת הכלה של רותם היה פשוט ומהיר. היא ידעה שביקורים רבים בין מדידות ומעצבים זה פחות בשבילה ולכן עשתה את רוב החיפוש און ליין. “מצאתי שמלה שמאוד אהבתי של הלנה קולן. הלכתי למדוד אותה, וזהו. זו הייתה האחת. השמלה הראשונה והאחרונה שמדדתי, והיא הייתה מושלמת”. מדובר בשמלה סופר נסיכותית עם חלק עליון מחוכי עם משחקי שקיפויות, וחצאית לבנה מתרחבת יפהפייה. אין ספק שהשמלה עשתה את ‘השואו’ ולכן האקססוריז היו קלאסיים ומינימליים, האיפור עדין והשיער נאסף לקוקו גבוה בהתאם לחום של חודש יולי.

הקונספט

התוכנית המקורית של רותם וטל הייתה חתונה באפריל, אך היא נדחתה לסוף יולי לאור הקורונה. “ואז יצאה ההנחיה שחתונות עד 250 איש יתאפשרו רק עד תחילת יולי. החלטנו שאנחנו עושים את הבלתי אפשרי ומקדימים את החתונה לעוד יומיים וחצי! כולם אמרו שלא כדאי, כולל טל בעצמו, אבל הלכנו על זה עד הסוף והודענו לאורחים שאנחנו מתחתנים בעוד יומיים. מיד צלצלתי לבית השמחות, המקום המקורי בו תכננו להתחתן, ולמזלנו הם היו פנויים. הצלחנו לסגור את כל הספקים ברגע האחרון. מצאנו תוך יומיים די ג’יי, מאפרת, תיקנו את השמלה, הבאנו את החליפה לחייט, וקנינו אלכוהול. בסוף הכול הסתדר והייתה חתונה כיפית ומהממת”. קונספט החתונה היה חתונה הפוכה, לפיה קודם כל אוכלים, ואז החופה והריקודים. רותם מספרת שבדיעבד זה עבד מעולה עם הקהל המבוגר שרצה לעזוב מוקדם וכך הם הספיקו גם לאכול כמו שצריך.

flea_studio_1003.jpg

היום שאחרי

רותם וטל אומנם באמת הצליחו לעשות את הבלתי ייאמן, אך הם מודים שהדבר היה כרוך בהמון מתח ובהרבה משימות בלתי אפשריות. הם בעיקר מודים שהיה להם המון מזל, ומייעצים לזוגות אחרים בתקופה חסרת ודאות זו, לא לתכנן יותר מדי ולהיות גמישים מחשבתית. את ירח הדבש הם יבלו כמובן ברגע המצב יאפשר זאת.

 

צילום: flea studio

לינק לכתבה המקורית: https://bit.ly/3v3avX9