סוף סוף חזרנו לעונת החתונות לאחר שנה שבה חגגנו באופן מצומצם!!!! והגיע היום של החתונה הראשונה :)

אזזז... לאחר שהתרגשנו בחופה, שברנו את הכוס, נישקנו את כל האורחים ואפילו אכלנו ושתינו קצת - הגיע הזמן ללב של החתונה, שלב הריקודים המסעיר והמרגש. אז למה כדאי לשים לב מבחינת המוזיקה ברחבה?

הטרנד המוזיקלי הלוהט בעולם החתונות כיום הוא לחלוטין הטכנו. הסגנון האלקטרוני הזה משלב אלמנטים מוזיקליים מהמון תרבויות שונות מכל העולם ואי אפשר להישאר אדישים אליו. 

מה שמייחד את הטכנו בעיקר הוא שהוא מכיל בתוכו הרבה צלילים וביטים, שברגע שמתנגן אי אפשר להישאר לשבת. המוזיקה הזאת גורמת לך לרצות לרוץ לרחבת הריקודים ולרקוד בכל הכוח. 

 

photo_21-12-2016_23_21_38_0.jpg

טרנד נוסף שאפשר להבחין בו בחודשים האחרונים הוא מתקפת רטרו כיפית ומגניבה משנות ה-70 וה-80. 

סגנונות מוזיקליים כמו הדיסקו, הפאנק והמוסיקה השחורה חוזרים ובגדול. לאחרונה יש הרבה מאד חידושים ללהיטים הגדולים מאותן השנים, והקלאסיקות המוכרות שתמיד אהבנו חוזרות בצורה חדשנית ומעודכנת, עם ביטים מודרניים וקופצניים.

ומה בנוגע לדיגיי?

הוא חוזר (ובצדק) להיות מרכז העניינים, גם במסיבה עצמה וגם בשלב המאוחר. 

שלב ה- ״האפטר פארטי״ הוא השלב האחרון והמרים ביותר בכל המסיבה. בשלב הזה נשארים קומץ החברים הקרוב ביותר לזוג המאושר והשמחה והאינטימיות חוגגת ובגדול. בשלב מאוחר הדיג׳יי מתקרב לקהל ומנגן ממש מתוך הרחבה. 

 

whatsapp_image_2018-11-13_at_21.03.47_3.jpeg

זוגות מאוד רוצים להיות מעורבים בבחירות השירים, הסגנונות והעניין המוסיקלי בכל שלבי החתונה, מקבלת הפנים ועד לשיר הסיום, לכן חשוב מאד לעבוד איתם ביחד ובשיתוף פעולה, לשמוע מה הטעם המוזיקלי שלהם ולהבין ביחד איתם מתי לנגן איזה שירים. 

 

עשינו לכם חשק לרקוד בחתונה? מוזמנים להשאיר פרטים ב״צור קשר״