לכאורה אפשר לחשוב שאין הרבה הבדלים מהותיים בין שתי החתונות, אחרי הכל כל חתונה מציע את אותה קבלת הפנים, טקס, ריקודים, אוכל ומוזיקה. אבל בכל זאת עדיין יש הבדלים גדולים בין שתי העונות ואיך הדבר ישפיע על אופי החתונה.

למה להתחתן בקיץ?

בעונה החמה אפשר להתחתן במקומות פתוחים, לא רק בגני אירועים אלא ממש בטבע, בחוף הים ואפילו ביער. אפשר לצאת מהגבולות המוכרים ובאמת השמיים הם הגבול. מעבר לזה אפשר לשלב בחתונה אטרקציות שייחודיות רק לקיץ כמו למשל שחייה בבריכה ואפילו לקיים חתונה בצהריים ולא רק בערב (בהנחה שלא חם מדי).

מזג האוויר גם בהכרח משפיע על התפריט שיהיה קליל יותר, הרבה אוכל קר ובעיקר קינוחים קרים ומרעננים. אפשר גם לחשוב על קונספט ייחודי לחתונה בקיץ כמו למשל חתונה הוואי או תאילנד, ולהתלבש בהתאם לטמפרטורות.

bh_0002.jpg

למה להתחתן בחורף?

לעונת החורף יש מאפיינים יחודיים ומרגשים במיוחד שיכולים לשדרג כל חתונה.

מה לובשים?

הלבוש צריך להיות מותאם לעונה ופה באמת אפשר להתפרע עם שמלות ארוכות, ג'קטים מחממים, מגפיים גבוהים, צעיפים מיוחדים ועוד.

מה אוכלים?

תפריט החתונה צריך להיות חם, עשיר ומנחם. מרקים, תבשילים, לחמים ומאפים טריים יעשו את העבודה. בקבלת הפנים מומלץ להגיש סיידר חם או סנגרייה חמה ומתובלת כדי לחמם את האווירה.

byt_hshmkhvt-32.jpg

ומה עם החשש לגשם?

החורף הישראלי לא בדיוק מלווה בסערות וסופות ברקים אלא באמת מאופיין במזג אוויר נוח ונעים לאורך רוב העונה מה שאפילו יכול לאפשר להתחתן בגן אירועים פתוח, מה שמבטיח שהאורחים לא יזיעו והסיכוי לגשם הוא גם ככה קלוש.

לסטודנטים זהו המועד היחידי בו אין לימודים או אין מבחנים ברקע מה שמאפשר לוח זמנים רגוע לתכנונים ואפילו לירח דבש. מעבר לזה אנשים בדרך כלל מוצפים בחתונות בקיץ ואפילו כבר מתחיל להימאס להם. חתונת חורף זאת ההזדמנות לשבור שגרה וליהנות עם החברים בתקופה הרבה יותר רגועה ונינוחה.

ומה בנוגע למחיר?

בגלל הביקוש הנמוך אין ספק שהמחירים הרבה יותר נוחים ונגישים. יש האומרים שאפילו נמוך ב-20% מהמחירים בקיץ. רוב הספקים פחות עמוסים ויהיה להם הרבה יותר זמן ופנאי להשקיע, לעזור ואפילו לשדרג את החתונה שלכם והכל במחיר הרבה יותר אטרקטיבי.

והכי חשוב? אין סכנה של לחות שיכולה להרוס לך את התספורת ולגרום לאיפור להימרח.

אין ספק שהחורף הוא העונה הכי חמה לחתונות!

מוזמנים להשאיר פרטים ב״צור קשר״