פוסט ראשון בבלוג השמחות!

כמו כל מה שאנחנו עושים, גם הבלוג החדש,  הוא מקום שבו נוכל לשמח, לשמוח ולתת לכם כלים פרקטיים, ידע, עניין  והרבה השראה על עולם האירועים וגווניו הרבים. נשתדל להביא גם זוויות אישיות יותר, מאחורי הקלעים של בית השמחות והצוותים השווים שלנו, כולל צוותי אגריפס וצוותי 647. נספר על אירועים מהארץ ומהעולם ונביא בשורות ממיטב אנשי המקצוע בתחום.

בקטגוריית אירועים פרטיים


בשנה האחרונה נחגגו אצלנו ואיתנו, עשרות אירועים פרטיים כחלק  ממעגלים חברתיים שאינם במסגרת העבודה:  ימי הולדת מיוחדים, בני / בנות מצווה כמובן , ימי נישואים עגולים של שתי ספרות ואירועים מרגשים ומיוחדים כמו הישגים ראויים לציון ואפילו החלמה ממחלה שנחגגה במסיבה לפנתאון. המשותף לכל האירועים האלו, הם שהמטרות שלהם, אינם קשורים לעסקים, למיקסום רווחים או לחיזוק מותגים.
המטרה של האירועים הללו, היא אחת ויחידה - לגרום אושר ושמחה לכל מי שמוזמן לחגיגה.
מכיוון שזו המטרה החשובה ביותר בתחום שלנו, החלטנו להקדיש לה קטגוריה משלה בבלוג.
ועל מה נכתוב ונספר לכם בקטגוריה זו? נשתף אתכם באירועים פרטיים שנחגגים אצלנו, נשתף אתכם בתכנים מתוך האירועים - פעילויות מעניינות, טרנדים חדשים, ספקים שאתם חייבים להכיר, מוזיקה ששווה שיתוף, קצת מהעיצוב, הסקיצות, התאורה או האוכל והשתייה שאסור להחמיץ.


תוכלו לקבל רעיונות לאירוע שלכם, להכיר לעומק את הנושאים שראויים למחשבה בזמן הפקת אירוע ובטוח שגם תמונות יפות ילוו את הפוסטים שלנו.
אתם מוזמנים לכתוב לנו אם יש לכם הצעות ובקשות, או אם תרצו לקבוע איתנו סיור וקפה ולהתחיל לתכנן את האירוע שלכם info@beithasmachot.com

בקטגוריית חתונות


אתם בוודאי תוהים מה כבר אפשר לומר על חתונות, שטרם נאמר?! ובכן, אולי הכל כבר נאמר, אבל לא דרך העיניים שלנו ולא בבית השמחות!
בקטגוריית החתונות, אנחנו מתכוונים גם להרים לשמחות שכבר נחגגו אצלנו, לפרגן לזוגות היפים שלנו, להכיר לכם ספקים שעומלים כדי לשמח את הלקוחות והאורחים, להציג לכם רעיונות מקוריים, עיצובים נהדרים, שמלות יפות או הושבה נהדרת שלא חשבתם עליה. 
נתאמץ להביא לכם תוכן מקורי, רענן ומשמח!
אתם מוזמנים לכתוב לנו מה מעניין אתכם, על מה הייתם רוצים לשמוע עוד ובטח שאפשר גם לקבוע קפה לקראת החתונה שלכם info@beithasmachot.com

emma-case-photography-rocknrollbride3-576x383.jpg
 

קטגוריית אירועים עסקיים


אחד התחומים היצירתיים, המגוונים והכיפיים ביותר הוא עולם האירועים העסקיים, אירועי חברה, תערוכות, השקות ומסיבות עיתונאים. מדוע? למרות אלפי אירועים בשנה, אין אף אירוע שנראה, מרגיש או אפילו מריח כמו אירוע אחר. לכל אירוע המטרות שלו, המיתוג, האורחים, התכנים משתנים, הכל מתחדש בכל פעם מהתחלה.
בקטגוריה זו נחשוף בפניכם אירועים שהתרחשו אצלנו, אירועים מהארץ והעולם, תכנים מעניינים שאולי תשמחו לדעת עליהם ונשמח גם להציג לכם קצת מאחורי הלקעים של עולם ההפקה והמפיקים, שעבודתם קשה, רבה ומעניינת.
גם כאן, אתם מוזמנים לכתוב לנו מה מעניין אתכם, שאלות או לבקש חשיפה של מפיק שאתם מעריכים במיוחד. info@beithasmachot.com

 

קטגוריית השראה

אולי הקטגוריה המופלאה מכולם! מחלקת דמיון מפותח, יצירתיות, חדשנות ולפעמים קצת הזיות ושגעונות. פה נשתדל להציג לכם את המילה האחרונה
בשלל הפנים המגוונות של עולם האירועים. נחפש את החדש, האחר וזה שעדיין לא שמעתם עליו. טרנדים בעיצוב, באולמות, בהזמנות או במוסיקה. חדשנות טכנולוגית, הפקתית או בתוכן וניהול אירועים. אתם כמובן מוזמנים לשלוח לנו חומרים, עבודות מיוחדות שלכם או דברים מעניינים שנתקלתם בהם. http://info@beithasmachot.com

מבטיחים לעבוד קשה בכדי להשאיר אתכם בחזית העניינים של עולם האירועים:)
נתראה בשמחות
ליאור וצוות בית השמחות.