את חיות המחמד שלכם אתן מתכוונות להזמין לחתונה?

אם פרחים משעממים אתכן, אם אתן בכלל אלרגיות לפרחים וצמחים ואם כלבלבים או חתלתולים הם הדבר שאתן הכי אוהבות יותר בעולם,
למה שלא תחליפו בינהם פשוט? לאחרונה נתקלנו בזוגות די מקוריים, יש לציין, וחמודים, שמתכננים לשלב את חיות המחמד שלהם, או מועמדים לאימוץ, בחתונה שלהם.

אורח הכבוד - חיית המחמד של הזוג

אם חושבים על זה לעומק, איזו סיבה בעולם יש לזוגות, דווקא ביום הכי חשוב שלהם, לזנוח את חיית המחמד שלהם ולא להביא אותה לחתונה ואף לתת לה מקום חשוב ומפנק. יש זוגות שחיית המחמד  "אחראית" על ההיכרות בין בני הזוג!
בעיר כמו תל אביב למשל, בה הסטטיסטיקה מספרת שיש לתושבים יותר כלבים מאשר ילדים, ולמעלה מ 25,000 כלבים עם רשיון מטיילים בשדרות, הגיוני בסך הכל לצפות שהחיות שמקבלות יחס עודף ומפנק ביום יום - יקבלו יחס זהה ביום החתונה החשוב.

כשכלה צעירה מחליפה את זר הפרחים שהיא אמורה להחזיק בחתולה החמודה שלה (כן..היא הייתה פעם רווקה וכן..גם אנחנו מכירים את הבדיחות בעניין...) , אין ספק שהחתולה תסחט יותר מחמאות, יותר חיוכים מתוקים מהאורחים. הכלה, תרגיש נעים ונוח יותר עם החברה האהובה והמוכרת שלה בידיה. (מעניין לראות איך משלבים את טרנד הגו פרו בחיית המחמד במקום בזר).

זה לגמרי מסוג הרעיונות שאנחנו לא מבינים איך לא חשבנו על זה קודם? (ורק שמישהו ייקח אותם לסיבוב צרכים לפני שאת מרימה עם שמלת הכלה שלך חיה. כל חיה!)


3515.jpg
כלה וחתולה?!

חגיגת אימוץ גורים


רעיון מופלא שמסתובב בעולם וכנראה יהפוך לטרנד סוחף מתישהו, הוא החלפת זרי הפרחים של הכלה והחברות המלוות שלה, בחיות מחמד מתוקות, שסוחטות מהאורחים חיוכים מפה לאוזן וקולות מוזרים, בדרך כלל מתיילדים.

הרעיון הוא, שהכלה והמלוות מקבלות גור חמוד לידיים, במקום זר פרחים, ולאחר תום טקס החופה, כל הכלבים מועמדים לאימוץ בקרב כל אורחי החתונה. אפשר לצ'פר את המאמצים הפוטנציאליים בחבילת "לידה" ראשונה שתכלול אמצעים לטפל בגור בשבוע הראשון, אפשר להגדיל את הסיכויים לאימוץ בהבאת כלבים בני חצי שנה, שקל יותר לטפל בהם ואפשר בכלל להציע חתלתולים חמודים לאימוץ.


klvt_m_gvrym.jpg

אם אתן או אתם בעניין, כדאי להיות פרקטיים. להכין ולתכנן הכל מראש, בין אם זו פנייה לאחת מהעמותות / אגודות שמחזיקות חיות לאימוץ, בחירת החיות, בדיקה עם צוות האולם אם כיצד ניתן לנהל את זה מבחינה תפעולית (כלוב רחב לכל החיות, הכנת מזון, מחשבה על אורחים שלא אוהבים חיות או מפחדים וכו'). כל חיה שאומצה בעקבות החתונה שלכם, תהפוך לשמחה מאוד גדולה וחשוב לא פחות, החתונה שלכם תהיה מתוקה, מיוחדת וזכירה יותר מכל חתונה אחרת!

נתראה בשמחות!

שרון

צוות בית השמחות

עומרי דוש
מלבד השמחות: מבעלי המוסד התל אביבי "התחתית" ברחוב לינקולן. שותף בחברת יעוץ וליווי לתחום המסעדנות "אריה ועומרי יועצים", שותף במאפיית הבוטיק "לחמנינה", שותף בספא התל אביבי הותיק "וילה ספא".

נדב שצר
מלבד השמחות: מייסד ובעלים רשת הברים "אוטו", שותף במועדון ה- "lost panda", שותף במסעדת "יאסו" היוונית לחוף תל אביב. אחד מאנשי הלילה המוערכים ביותר בעיר (מבעלי הגלינה,גוסיפ, לנדן- כנראה מקומות שיצרו הכי הרבה חתונות בעשור האחרון).

 עומר לייכטר
מלבד השמחות: אדריכל ומעצב מתמחה במסעדות, בתי מלון ואולמות אירועים. שותף במקומות שונים בעיר שאותם גם עיצב וביניהם בית השמחות

ליאור קורן
מלבד השמחות: בעלת חברת הפקות ותיקה ומוערכת

רוני קדר
מלבד השמחות: מנכלית ובעלים מאפיית הבוטיק המוערכת "לחמנינה" .
אז למה אולם ארועים: בעבר היה לי קייטרינג בוטיק שמאוד אהבתי והייתי צריכה להפסיק בגלל ההתפתחות של לחמנינה. יש משהו בהתכנסות של כל האנרגיה, ההכנות והתדריכים לזמן הקצר הזה שתמיד הרגשתי צורך לפצח. בית השמחות נותן לי אפשרות להמשיך.

אסף מזרחי
מלבד השמחות: האיש מאחורי המקומות הסוערים בחיי הלילה של תל אביב בעשר השנים האחרונות (לנדן, גלינה), מבעלי רשת הברים אוטו, שותף במיזם אוטופסט, מבעלי המועדון לוסט פנדה, שותף במסעדת יאסו.

עדי שפרעם
מלבד השמחות: יזמות בדם: נדלן, סטארטאפ, מסעדות. המון תחומי עניין שאני אוהב להשקיע בהם.

גל רווה
מלבד השמחות: מייסד ובעלים של המוסד התל אביבי "קפה זוריק", שותף בבר היין "אל ואסינו", שותף בבר היין "שאטו שועל", שותף בספא התל אביבי הותיק "וילה ספא".

יונתן גרינברג
מלבד השמחות: מנכל ואחד מבעלי בתי הקפה "the streets", שותף בבר "denim".
אז למה אולם אירועים: אני אוהב את העיר, האורבניות, השילובים הבלתי אפשריים של בניה, פארקים, נכסי תרבות ועסקים יחד. ואז יש את הניכור האורבני. זה שכל כך הרבה להקות רוק אהובות עשו ממנו קריירה. הניכור הזה שמניע אותך לעשות דברים כדי להשתחרר ממנו. מבנה אורבני מנוכר ותעשייתי שהיה בעברו מלתשת יהלומים לפני קום המדינה ונקרא בית השמחות? מי לא רוצה להיות חלק מדבר כזה. מרגש ורומנטי בעיני. אין הרבה יותר מזה.

אריה אודלר
מלבד השמחות: שותף ומנכ"ל בחברת הייעוץ לתחום ההסעדה והאירוח "אריה ועומרי יועצים". שותף במיזמי נדלן. שותף בקבוצת לחמנינה.