לשמוח ולשכוח...חבילת קיץ מיוחדת לחתונה בבית השמחות

כבר מזמן אין "חוקים" בעולם החתונות וכמו שרביעי זה החמישי החדש, כך יולי אוגוסט, הן הלהיט בתל אביב.

מתכננים חתונה שהיא אירוע חוויתי בחלל תל אביבי יפהפה, מתבלים בקייטרינג שף (השף! אסף גרניט) ועיצוב ייחודי והופכים אותה למסיבת השנה של העיר...מסיבת קיץ, שכל מי שנמצא במקרה בחו"ל,  הוא מקנא...

לכל מי שמתכנן להתחתן ביולי אוגוסט, ולמי שלא תכנן, אבל ההצעה הזו עושה לו חשק...קבלו את המסיבת החתונה המושלמת, עם אפטר פארטי על חלל:

 

website-1500x1500_0.jpg 

D.J - לבחירה מבין שלושה תקליטנים (ובכפוף לזמינותם).

אפטר פארטי הכולל:
עמדת קוקטייל קיץ
 - לבחירה ממבחר קוקטיילים יפים וקטלניים כאחד. העמדה פתוחה לשעתיים!

עמדת אפטר פארטי - מנת פחמימות לספיגת הטירוף, לבחירה מתפריט.

 

* החבילה בתוקף לחתונות שייסגרו במאי - יוני וייתקימו בין התאריכים 6.7.18-24.8.18 ​ בכפוף לתאריכים פנויים.

 לבדיקת תאריך ופגישת היכרות  03/9711187 או כתבו לנו: info@beithasmachot.com 

עומרי דוש
מלבד השמחות: מבעלי המוסד התל אביבי "התחתית" ברחוב לינקולן. שותף בחברת יעוץ וליווי לתחום המסעדנות "אריה ועומרי יועצים", שותף במאפיית הבוטיק "לחמנינה", שותף בספא התל אביבי הותיק "וילה ספא".

נדב שצר
מלבד השמחות: מייסד ובעלים רשת הברים "אוטו", שותף במועדון ה- "lost panda", שותף במסעדת "יאסו" היוונית לחוף תל אביב. אחד מאנשי הלילה המוערכים ביותר בעיר (מבעלי הגלינה,גוסיפ, לנדן- כנראה מקומות שיצרו הכי הרבה חתונות בעשור האחרון).

 עומר לייכטר
מלבד השמחות: אדריכל ומעצב מתמחה במסעדות, בתי מלון ואולמות אירועים. שותף במקומות שונים בעיר שאותם גם עיצב וביניהם בית השמחות

ליאור קורן
מלבד השמחות: בעלת חברת הפקות ותיקה ומוערכת

רוני קדר
מלבד השמחות: מנכלית ובעלים מאפיית הבוטיק המוערכת "לחמנינה" .
אז למה אולם ארועים: בעבר היה לי קייטרינג בוטיק שמאוד אהבתי והייתי צריכה להפסיק בגלל ההתפתחות של לחמנינה. יש משהו בהתכנסות של כל האנרגיה, ההכנות והתדריכים לזמן הקצר הזה שתמיד הרגשתי צורך לפצח. בית השמחות נותן לי אפשרות להמשיך.

אסף מזרחי
מלבד השמחות: האיש מאחורי המקומות הסוערים בחיי הלילה של תל אביב בעשר השנים האחרונות (לנדן, גלינה), מבעלי רשת הברים אוטו, שותף במיזם אוטופסט, מבעלי המועדון לוסט פנדה, שותף במסעדת יאסו.

עדי שפרעם
מלבד השמחות: יזמות בדם: נדלן, סטארטאפ, מסעדות. המון תחומי עניין שאני אוהב להשקיע בהם.

גל רווה
מלבד השמחות: מייסד ובעלים של המוסד התל אביבי "קפה זוריק", שותף בבר היין "אל ואסינו", שותף בבר היין "שאטו שועל", שותף בספא התל אביבי הותיק "וילה ספא".

יונתן גרינברג
מלבד השמחות: מנכל ואחד מבעלי בתי הקפה "the streets", שותף בבר "denim".
אז למה אולם אירועים: אני אוהב את העיר, האורבניות, השילובים הבלתי אפשריים של בניה, פארקים, נכסי תרבות ועסקים יחד. ואז יש את הניכור האורבני. זה שכל כך הרבה להקות רוק אהובות עשו ממנו קריירה. הניכור הזה שמניע אותך לעשות דברים כדי להשתחרר ממנו. מבנה אורבני מנוכר ותעשייתי שהיה בעברו מלתשת יהלומים לפני קום המדינה ונקרא בית השמחות? מי לא רוצה להיות חלק מדבר כזה. מרגש ורומנטי בעיני. אין הרבה יותר מזה.

אריה אודלר
מלבד השמחות: שותף ומנכ"ל בחברת הייעוץ לתחום ההסעדה והאירוח "אריה ועומרי יועצים". שותף במיזמי נדלן. שותף בקבוצת לחמנינה.